AndiLogoWhite

+48 607 475 495

Pomoc Drogowa

O nas

Auto ANDI

Działamy w branży motoryzacyjnej od stycznia 2006 roku. Posiadamy flotę samochodów dostawczych i ciężarowych. Nasze usługi świadczymy na terenie kraju i za granicą. Przewozimy materiały, pojazdy rolnicze i budowlane. 

Świadczymy również usługi z zakresu pomocy drogowej.

Transportowanie ładunków o niestandardowych rozmiarach to zadania wymagające specjalistycznej wiedzy, a my taką wiedzę i doświadczenie posiadamy.

24/7 Pomoc Drogowa

Pomoc drogowa

Masz problem z pojazdem - powierz go nam

Oferujemy Państwu pomoc drogową 24h/dobę. Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych, lecz działamy również na zasadach ASSISTANCE.

Miałeś wypadek, kolizję?

Jeżeli miałeś wypadek, a Twój samochód nie nadaje się do dalszej jazdy, zadzwoń do nas. Pomożemy

Pomożemy w każdej sytuacji

Masz problemy z samochodem? Dojedziemy we wskazane miejsce zgłoszenia i postaramy się pomóc. Jeżeli nie uda się uruchomić Twojego pojazdu, to przetransportujemy Twój samochód w wybrane miejsce.

Auto ANDI

Szybko i skutecznie

Zajmujemy się holowaniem zarówno samochodów osobowych, ciężarowych, jak i maszyn rolniczych.  Doświadczenie i kwalifikacje naszych pracowników, to gwarancja sprawnej udzielić pomocy. Nasi pracownicy potrafią opanować każdą kryzysową sytuację. 

Profesjonalizm

Ponad 15 lat doświadczenia zawodowego. Oferujemy holowanie pojazdów, zarówno osobowych, jaki i ciężarowych, a także ciągników i maszyn rolniczych.

Zaufanie

Zabezpieczamy pojazdy na miejscu wypadku, pomagamy w odholowaniu samochodów po zdarzeniach drogowych. Pomagamy w uruchamianiu pojazdów i przygotowaniu ich do dalszej jazdy.